Úvod → Aktuality

Aktuality

20.11.2018

NIO: a bude zase modrá obloha…

Návšteva NIO, mladej Šanghajskej spoločnosti vyrábajúcej elektromobily, vám dodá pocit, že tu sa utvára životný štýl mladých Číňanov a vidíte snahu poskytovať nadštandardné služby.

 
25.10.2018

Riadenie zmien alebo mýty o zmenách – 1. díl

Zmena sa stala „spôsobom života“ a disciplína riadenia zmien nás sprevádza už viac ako 30 rokov. Stále však existujú mýty o riadení zmien, ktoré vedú k povrchnému prístupu, a ktoré spôsobujú väčšinu zlyhaní.
V našom novom seriáli venovanému zmenám Vám odľahčenou formou priblížime najčastejšie mýty z praxe.

 
16.10.2018

VUCA svet

Pojem VUCA je používaný na charakterizáciu dnešného sveta. Používa sa v mnohých situáciách, riešeniach a konzultačných prístupoch, ako napríklad aj v Agile. Čo sa ale skrýva za týmito 4 písmenami?

 
10.10.2018

Innospace+

Spoločnosť Innospace+ bola založená v roku 2011 a od tej doby poskytuje komplexné riešenia pre podnikanie. Jej cieľom je uspokojiť požiadavky podnikateľov vo všetkých oblastiach - práca, rast, komunikácia a život.

 
21.09.2018

Smart Home po čínsky

"Smart Home" je v Európe často používané slovné spojenie a všeobecne je chápané ako ovládanie vášho domova online. Pre každý kus tejto chytrej skladačky existujú preferované riešenia a značky. V Číne si to ľudia mmôžu uľahčiť... vďaka značke Skyworth.

 
21.09.2018

Študijná cesta ICG do Číny

V mesiaci september 50 konzultantov ICG navštívilo 3 čínske mestá - Šanghaj, Chang-čou a Šen-čen. Svoje skúsenosti s vami teraz zdieľajú prostredníctvom krátkych článkov.

 
06.09.2018

Tímy rapídnych inovacií

Ako presadiť inovačné projekty bez zavedenia novej alebo reorganizácie existujúcej vnútornej štruktúry a procesov? Použite energiu vysoko motivovaných ľudí z rôznych oddelení, ktorí v krátkej dobe spolupracujú na náročnej úlohe.

 
26.07.2018

Workshop pre vedúcich zmien – Change Management Best Practice Group

Organizujeme stretnutia odborníkov na Change Management, kde si vymeníme skúsenosti ako riadiť zmeny efektívnejšie. Pravidelné stretnutia Change Management Best Practice Group sú dobrou príležitosťou na networking a učiť sa jeden od druhého. Začíname v septembri v Bratislave.

 
22.05.2018

Change Management - Je vízia zmeny len povinné „bla-bla“?

Typická situácia: došlo k zmene organizačnej štruktúry, zmenili sa zodpovednosti zamestnancov, mení sa čiastočne aj náplň práce a došlo k prerozdeleniu úloh. Nie všetci zamestnanci to prijali nadšením, majú obavy, či to bude fungovať, nechápu prečo je to takto „lepšie“, neveria, že to bude lepšie aj pre zákazníka, nesúhlasia.

 
03.05.2018

Change Management Express - Ste pripravený na zmenu?

Change Management – riadenie zmien je stále žiadanejšia téma. Firmy si uvedomujú, že na úspešnú implementáciu zmien skutočnú zmenu správania a konania svojich zamestnancov len s metódami projektového riadenia, či procesného zlepšenia nevystačia.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kalendár školení

Kontakty

ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o.
HUB Bratislava
Černyševského 10
Bratislava - Petržalka
851 01 
Telefón:
+421 902 453 437
Email:
office(at)integratedconsulting.sk