Úvod → Aktuality

Aktuality

21.03.2017

Riešite dookola tie isté problémy? V tom prípade pravdepodobne stagnujete!

Každý Lean špecialista mi dá za pravdu, že súčasťou Lean transformácie je neodmysliteľne aj robustný proces efektívneho riešenia problémov. A dá to rozum, pretože správnou aplikáciou Lean princípov sa dostanú na svetlo problémy, objavené skúmaním neefektívnych procesov. S nimi, ale prichádzajú aj vyššie ciele ako kratší lead time, vyššia kvalita apod., ktoré jednotlivo, ale rovnako tvoria určitú formu „problému“.

 
20.03.2017

Konferencia Change Management (Riadenie zmien) 2017

Chceli by ste vedieť, ako organizácie so širokým portfóliom odvetví zvládajú dnešný súboj v svete biznisu? A chceli by ste získať praktické nástroje, ktoré môžete ihneď vyskúšať? Ak áno, tak konferencia Change Management, ktorá sa koná 10. mája 2017 vo Viedni, je práve pre Vás.

 
17.03.2017

Kreatívne riešenie problémov

Prečo spoločnostiam často chýba skutočná kreativita? Existuje niekoľko príčin, ktoré bránia spoločnosti v tom, aby mohla zvýšiť inovácie a kreativitu. Ako teda môžu spoločnosti tieto brzdiace mechanizmy odstrániť? To Vás naučíme na školení Kreatívne riešenie problémov.
 

 
13.03.2017

A3 report: Riešite svoje problémy efektívne, alebo profesionálne?

Každá firma je plná problémov. U vás sa im možno hovorí „výzvy“ a inde napríklad „príležitosti“, ako pokus o zatienenie onoho negatívneho nádychu, ktorý slovo „problém“ môže pre niekoho mať, a naopak podporiť pozitívne vnímanie problémov ako možností sa zlepšiť. Či už je váš slovník akýkoľvek, problémy sa musia riešiť a vyriešiť – k tomu je potreba využívať správne nástroje v spolupráci s funkčnou kultúrou.

 
26.01.2017

Kreatívne riešenie problémov - školenie na Slovensku!

Každý môže byť kreatívny. S naším školením zistíte ako!

 
23.01.2017

Mindfullness – Ako najlepšie zvládnuť vašu opičiu myseľ!

Mindfullness je kombináciou západnej meditácie a Východnej kognitívnej vedy, ktorá sa stala mainstreamovým nástrojom v rozvoji leadershipu. Pomáha vám vytvoriť cestu nepretržitej vnímavosti, zlepšuje schopnosť viesť ľudí a nesmierne pomáha v osobnom živote.

 
17.01.2017

Vytváranie priestorov na zmenu – inšpirované IDEOM

Správanie ľudí sa nemení na základe ich mandátu – ľudia potrebujú priestor kde môžu experimentovať s novými pracovnými postupmi. IDEO, jedna z popredných svetových dizajnových agentúr, nám ukázala niektoré príklady toho ako môže kreatívny dizajn pozitívne ovplyvniť správanie ľudí.

 
12.01.2017

Blíži sa školenie BPM – Procesné riadenie

„Procesné riadenie nie je len metodika. Predstavujeme unikátny program, ktorý kladie dôraz na praktickosť pred metodológiou.“

 
12.01.2017

RocketSpace: Miesto v Silicon Valley, kde sa obri stretávajú s trpaslíkmi

Prečo veľké korporácie potrebujú start-upy? Prečo start-upy potrebujú korporácie? Čo z toho majú? Vypadá to, že každý bojuje s rôznymi výzvami a že zo vzájomnej spolupráce plynú skutočne veľké benefity.

 
06.01.2017

Februárové Školenie Riadenie zmien (Change Management)

„Úspech vašich aktivít je len taký veľký, ako úspešne je zvládnutá súvisiaca zmena.“

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kalendár školení

Kontakty

ICG Slovakia s. r. o.
HUB Bratislava
Černyševského 10
Bratislava - Petržalka
851 01 
Telefón:
+421 902 453 437
Email:
office(at)integratedconsulting.sk