ÚvodInovácie a dizajn → Inovácie a kreativita

Inovácie a kreativita

Inovovať svoje podnikanie je v dnešnej dobe nevyhnutné. Ako ale zaistiť, aby inovácie boli skutočná a riadená súčasť vašej spoločnosti? Aké znalosti, schopnosti a technológie sú potrebné? Čo je treba na to, aby správni ľudia prišli v správny čas s novými nápadmi a realizovali ich? Naši konzultanti majú s inováciami dlhoročné skúsenosti a sú pripravení dať vám na tieto otázky odpoveď.

Inovačný workshop

Uskutočníme sériu rýchlych inovačných workshopov, ktoré vám pomôžu vyhľadať inovatívne nápady a navrhnúť koncept nového produktu alebo služby. Riešime reálny problém a zároveň vás učíme, ako robiť inovácie!

Viac informácií »  

Inovácie produktov a služieb

Produktová inovácia sa zameriava na vyhľadanie a zavedenie významných zlepšení vo funkčných či používateľských charakteristikách vašich produktov a služieb, či dokonca na vytvorenie úplne nového produktu či služby s radikálnym dopadom na trh a zákazníka.

Viac informácií »  
 

Školenie Kreatívne riešenie problémov

Cieľom tohto školenia je naučiť účastníkov rozličné techniky na posilnenie kreatívnych schopností pri tímovom riešení problémov. Ideálny doplnok pre inovátorov, Green / Black Beltov, alebo jednoducho pre všetkých, ktorí potrebujú nájsť inovatívne a účinné riešenie svojich problémov.

Viac informácií »  

Seriously Innovative

Revolučný koncept tohoto školenia pomôže naštartovať inovačné aktivity Vášho tímu alebo celej firmy. Počas troch energiou nabitých dní si v rámci komplexného procesu prakticky vyskúšate kreatívne riešenie problémov, techniky prototypovania alebo sa dozviete, čo je v inovačnom tíme Vaša ideálna úloha.

Viac informácií »  
 

Vytvorenie Inovačnej stratégie

Vytvoriť správnu inovačnú stratégiu znamená zaistiť, aby inovácie boli vo vašej firme dlhodobé a účinné. Ide o vytvorenie potrebnej infraštruktúry naprieč organizáciou od cieľov, cez výber inovačných projektov až po motiváciu a rozvoj zamestnancov.

Viac informácií »  
 
animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné