ÚvodInovácie a dizajn → Inovácie a kreativita

Inovácie a kreativita

Inovovať svoje podnikanie je v dnešnej dobe nevyhnutné. Ako ale zaistiť, aby inovácie boli skutočná a riadená súčasť vašej spoločnosti? Aké znalosti, schopnosti a technológie sú potrebné? Čo je treba na to, aby správni ľudia prišli v správny čas s novými nápadmi a realizovali ich? Naši konzultanti majú s inováciami dlhoročné skúsenosti a sú pripravení dať vám na tieto otázky odpoveď.

Školenie Inovačný Proces

Naše komplexné školenie umožní účastníkom pochopiť a používať inovačný proces zameraný na potreby užívateľa, využívaný pre design nových výrobkov a služieb.

Viac informácií »  

Inovačný workshop

Uskutočníme sériu rýchlych inovačných workshopov, ktoré vám pomôžu vyhľadať inovatívne nápady a navrhnúť koncept nového produktu alebo služby. Riešime reálny problém a zároveň vás učíme, ako robiť inovácie!

Viac informácií »  
 

Inovácie produktov a služieb

Produktová inovácia sa zameriava na vyhľadanie a zavedenie významných zlepšení vo funkčných či používateľských charakteristikách vašich produktov a služieb, či dokonca na vytvorenie úplne nového produktu či služby s radikálnym dopadom na trh a zákazníka.

Viac informácií »  

Školenie Kreatívne riešenie problémov

Cieľom tohto školenia je naučiť účastníkov rozličné techniky na posilnenie kreatívnych schopností pri tímovom riešení problémov. Ideálny doplnok pre inovátorov, Green / Black Beltov, alebo jednoducho pre všetkých, ktorí potrebujú nájsť inovatívne a účinné riešenie svojich problémov.

Viac informácií »  
 

Vytvorenie Inovačnej stratégie

Vytvoriť správnu inovačnú stratégiu znamená zaistiť, aby inovácie boli vo vašej firme dlhodobé a účinné. Ide o vytvorenie potrebnej infraštruktúry naprieč organizáciou od cieľov, cez výber inovačných projektov až po motiváciu a rozvoj zamestnancov.

Viac informácií »  

Inovačný Leader

Komplexný vzdelávací program pre všetkých, ktorí chcú riadiť či realizovať inovácie! Školenie, ktoré vzniklo v spolupráci troch európských konzultačných pobočiek a ďalších hostí. Nejedná sa o klasické školenie, ale o kombináciu metodiky, praxe a prezentácií popredných inovátorov v ČR a v Európe.

Viac informácií »  
 

Lean Startup

Školenie je kombináciou metodického výkladu a tímových cvičení, kedy si účastníci prakticky vyskúšajú princípy Lean Startup pomocou simulačnej hry.

Viac informácií »  
 
animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné