Úvod → Kariéra

Kariéra

Radi by ste se zapojili do nášho tímu? Stále hľadáme nových konzultantov v oblasti procesného zlepšovania, inovácií či riadenia zmien. Hľadáme spolupracovníkov s jedinečnými osobnými, profesnými alebo sektorovými schopnosľami. Ak nám chcete ponúknuť niečo jedinečné a pokiaľ sú Vám naše hodnoty blízke, radi by sme o Vás vedeli. Prosím, pošlite nám svoj životopis e-mailom na: info@capability.cz

Práca pre Integrated Consulting Group

Naši konzultanti sú pre nás hlavný zdroj úspechu a dlhodobého rastu spoločnosti. Našim klientom sa snažíme poskytovať prvotriedny servis, čo kladie veľké nároky aj na našich konzultantov. Náš poradenský prístup kombinuje jednak technické znalosti, ale aj empatiu, komunikáciu a načúvanie kolegom i zákazníkom. Preto očakávame, že naši konzultanti budú mať excelentný prístup v oboch týchto disciplínach. Hoci často pracujeme individuálne, sme stále tím - zdieľame spoločnú víziu, hodnoty a štýl práce.

Čo je pre nás dôležité?

Pri výbere vždy kladieme veľký dôraz na samotný prístup k poradenstvu, skúsenosti a technické a procesné know-how. Predovšetkým je pre nás dôležité, aby sme vytvorili jednotný tím a fungovali spoločne na dlhodobej bázi. Aby sme boli úspešní, musíme sa neustále vzdelávať a rozvíjať, na to u nás v ICG Slovakia kladieme veľký dôraz.

Hľadáme konzultantov napr. v oblastiach:

  • Školiteľ Lean pre výrobné podniky
  • Six Sigma expert
  • Inovátor
  • Kouč a konzultant pre "Leadership and Organizational Development"

animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Kalendár školení

Kontakty

ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o.
HUB Bratislava
Černyševského 10
Bratislava - Petržalka
851 01 
Telefón:
+421 902 453 437
Email:
office(at)integratedconsulting.sk