Úvod → Lean a štíhla organizácia

Lean a štíhla organizácia

Pre výrobné podniky ponúkame špeciálny program "Lean Expert" zameraný na princípy neustáleho zlepšovania, Kaizen a štíhlu výrobu. Tento program je unikátny v tom, že školenie prebieha priamo vo výrobných závodoch a všetko sa testuje v praxi. 

Lean Value Stream Expert (VSM)

Trojdňový kurz v reálnom prostredí výroby naučí účastníkov mapovať a analyzovať výrobné procesy technikou VSM, ktorá pomáha odhaliť plytvanie a identifikuje príležitosti pre zlepšenie procesov.

Viac informácií »  

Lean Flow Expert (SMED,TPM,PPS)

Kurz Lean Flow Expert (3 dni) naučí účastníkov priamo vo výrobe odstraňovať bariéry plynulého toku znižovaním prestojov zariadení pomocou SMED a TPM a zvyšovaním kvality prístupom PPS.

Viac informácií »  
 

Lean Pull Expert (Kanban, Milk Run, JIS)

Kurz Lean Pull Expert (3 dni) naučí účastníkov implementovať ťah zmenou usporiadania pracovísk, ich pravidelným zásobovaním a zavedením supermarketu a Kanbanu, Kurz v reálnom prostredí výroby.

Viac informácií »  

Lean Praktik

Program je určený na prípravu workshopov a motiváciu pracovníkov. Jedná sa o úvodné školenie metodiky Lean pre priemyselné podniky, vedené technikou Kaizen Event. Na výrobnej simulácii TractorMotive je pripravený výrobný proces montážneho charakteru a účastníci na základe praktického pozorovania … Viac informácií »  
 

Kaizen Event

Kaizen Event vás naučí vyhľadať príležitosti, plánovať a realizovať zlepšovacie workshopy s jasnými výsledkami priamo vo vašom procese. Toto školenie realizujeme spolu s vašimi pracovníkmi na reálnych zadaniach, v reálnom prostredí výroby či administratívnom procese.

Viac informácií »  
 
animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné