ÚvodO nás → Náš tím

Náš tím

Výkonný riaditeľ a partner, konzultant s viac než 10 ročnými skúsenosťami v oblasti zlepšovania procesov, súvisiacich s riadením zmien a zavádzaním programu Operational Excellence do medzinárodných organizácií. Expert na metodiku Lean Six Sigma (Master Black Belt, školiteľ, facilitátor a kouč).

Výkonný riaditeľ a partner, konzultant a lektor. V roli Master Black Belta sa špecializuje na optimalizáciu procesov s využitím prístupu Lean a Six Sigma. Ďalej sa Libor zameriava na zavedenie inovácií, metodikou TRIZ a projektového a procesného riadenia. 


Senior konzultant s viac ako 15 ročnými skúsenosťami so zlepšovaním procesov najmä v oblasti  IT služieb, zákazníckej podpory a vo finančnom sektore. Lean Six Sigma Black Belt. Zameriava sa na riadenie zmien a transformáciu organizácií a procesné audity.

Senior konzultant Integrated Consulting Group pre Oblasť Manufacturing. 


Senior konzultant s viac ako 10-ročnými skúsenosťami s procesným zlepšovaním v odvetví služieb aj výroby. Ako certifikovaný Lean Six Sigma Black Belt sa ďalej venuje rozvoju zručností procesných expertov a projektových lídrov (kouč a školiteľ).

Konzultant pre oblasť Manufacturing. 5 rokov skúseností v zlepšovaní výrobných procesov a uplatňovaniu Lean a Six Sigma prístupu. Špecialista na zavedenie praktického riešenia problémov a A3 prístupu.


Konzultant s 5 rokmi skúseností ako management konzultant. Zameriava sa na Lean, riadenie zmien, inovácie a Agile. 1 rok pôsobil ako dočasný team leader tímu pre zlepšovanie procesov a Operational Excellence

Lenka Čápová

lenka.capova@integratedconsulting.eu
CV

Senior konzultantka pre oblasť programový a projektový management.


Konzultant so zameraním na procesne zlepšovacie a zmenové projekty. Má skúsenosti predovšetkým z finančného sektoru, energetiky a technologických spoločností. Jeho hlavnou doménou sú finančné procesy. 

ICG konzultant so zameraním na poradenstvo a školenia v oblasti inovácií výrobkov a služieb, resp. riadenia a zavádzania inovácií do organizácie. Druhou doménou Jána je znižovanie priamych nákladov na produkty a procesy pomocou metodiky Design for Costs.


Konzultant orientovaný na firemnú kultúru a inovácie. Dôraz kladie na produktivitu, motiváciu a well-being zamestnancov. Metodika „Rapid Inonvation Teams“, Design Thinking, facilitácie workshopov zameraných na kreativitu, stratégiu atp.

Konzultantka s 10 ročnými skúsenosťami s úpravou a trénovaním soft skills vo firemnej, obchodnej a sociálnej sfére. Školiteľ, lektor, certifikovaný kouč, supervízor koučov, terapeut.


Senior konzultant s viac ako 15 rokmi skúseností v oblasti zlepšovania procesov a zavádzania programov Operational Excellence do výrobných firiem. Expert na metodiku Lean Six Sigma a Lean Management vo výrobe (školiteľ, facilitátor a kouč).

Kalendár školení

Kontakty

ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o.
HUB Bratislava
Černyševského 10
Bratislava - Petržalka
851 01 
Telefón:
+421 902 453 437
Email:
office(at)integratedconsulting.sk