ÚvodRiadenie zmienRiadenie zmien (Change Management) → Školenie Riadenie zmien (Change Management)

Školenie Riadenie zmien (Change Management)

Akokoľvek dobré technické riešenie bez adekvátneho riadenia „ľudského postoja“ nemôže uspieť

 • Absolvovala som dvojdenné školenie Change Managementu a hodnotím ho ako najzaujímavejšie školenie, aké som kedy absolvovala. 95% stojí a padá s lektorom, ktorý svojimi lektorskými schopnosťami a skúsenosťami dokázal využiť každú minútu na praktický, záživný a nesmierne užitočný tréning. Školenie bolo skvele pripravené, malo spád a v úplnom údive som si prezerala prezentáciu spracovanú z fotografií našich výstupov a cvičení. Spoločnosť ICG vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú povzbudiť a posunúť svoj tím do ďalších úloh.
  — Kateřina Dlouhá (Procesní Manažer)
  ČSOB
 • Dvojdenné školenie na Riadenie zmien bolo pre mňa veľmi prínosné a som rada, že som mala možnosť sa zúčastniť a spoznať nové veci. Na firmu ICG som narazila náhodou, keď som hľadala školenie na riadenie zmien, procesné zlepšovanie, atď. a musím povedať, že som mala šťastie. Obsah školenia bol podaný zrozumiteľným spôsobom, páčila sa mi možnosť praktickej skúsenosti v tíme pri „odriadení“ zmeny. Pokojne by som si dala školenie ešte raz.
  — Jana Melicharová (Process improvement specialist)
  Doosan Škoda Power
 • Školenie Riadenie zmien - veľmi prínosný, prakticky orientovaný kurz, na ktorom účastníci pochopia dôležitosť komunikácie zmeny a získajú dobrý prehľad o technikách a nástrojoch, ktoré sa na to dajú využiť. Vďaka praktickým cvičeniam je možné z kurzu odchádzať s kompletnou kuchárkou na riadenie zmien v praxi. Lektor látku podáva zrozumiteľným spôsobom a doplňuje mnohými situáciami z reálneho života, z ktorých je vidieť že má naozaj bohaté skúsenosti s riadením zmien v praxi.
  — Tomáš Domas (Projektový manažér IT)
  LINET spol. s r. o.
Celkové hodnotenie školena
9 90%

Hodnotilo 31 účastníkov

V každej organizácii sa ročne realizuje mnoho projektov či už technologických, procesných, strategických. Nie všetky sú považované za úspešné. V skutočnosti rada projektov a zmien nedosiahne požadovaných výsledkov nie pre nedostatok ľudských zdrojov, metodiky, technológií, ale preto, že manažér/líder neriadil dobre zmenu a užívatelia ju potom neprijali. Práve rezistenciou voči zmene a prístupu ako ju eliminovať sa zaoberá metodika Riadenie zmien (Change Management). Jej zvládnutie výrazne zvýši šancu na úspech.

Naše školenie pripraví účastníkov na to, ako systematicky riadiť zmeny ako súčasť každého projektu. Na školení si účastníci vyskúšajú techniky Change managementu na reálnom príklade. Maximálne praktické školenie, ktoré sme v roku 2018 inovovali a obohatili o nové komunikačné a agile nástroje a komplexnú situačnú a kultúrnu analýzu.

Typické situácie, kedy potrebujete riadiť zmenu

 • Firma pripravuje sadu organizačných zmien
 • Projektový manažér chce zmeniť proces a tým prerozdeliť prácu medzi oddelenia.
 • Implementujeme nový systém, resp. postupy práce.
 • Sťahovanie pobočiek znamená mnoho zmien pre zamestnancov.

Počas školenia sa naučíte

 • Iniciovať a implementovať zmeny v organizácii tak, aby pri ich zavádzaní bola zaistená maximálna miera podpory.
 • Spoznávať typické reakcie na zmenu, ako sa na ňu pripraviť, prípadne ako čeliť rezistencii.
 • Vedieť aplikovať nástroje zaisťujúce úspešný priebeh.
 • Pripraviť komunikačný plán pre zamestnancov aj manažment.
 • Riadiť strategickú úroveň Change Managementu v organizácii
 • Kombinovať projektové techniky s riadením zmien.
 • Riadiť tím a facilitovať workshopy

Kurz ponúkame pre jednotlivcov alebo pre skupinu zamestnancov jednej firmy.

Termíny školení

Bratislava, Počet dní: 2

 • 27. - 28. 03. 2019
Rezervovať

Bratislava, Počet dní: 2

 • 20. - 21. 06. 2019
Rezervovať

Bratislava, Počet dní: 2

 • 17. - 18. 12. 2019
Rezervovať

Cena:  300 EUR + DPH / osobu

Lokalita: Bratislava. Po skončení kurzu účastník získa potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu. V cene: školiace materiály, prípadové štúdie a články, šablóny, občerstvenie po celú dobu kurzu. 

Cena: V prípade záujmu o skupinové školenie pre firmy nás prosím kontaktujte.

Email: office@integratedconsulting.sk

 
animated loader

Záväzná prihláška

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Vyplnením tohto formulára udeľujem týmto spoločnosti ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o., so sídlom Černyševského 10, súhlas so spracovaním mojich osobných údajov, ktorými sú meno a priezvisko, korešpondenčná adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pre účely:

Doba spracovania osobných údajov je dva roky od udelenia súhlasu. Subjekt údajov prehlasuje, že bol Správcom riadne poučený o spracovaní a ochrane osobných údajov a že uvedené osobné údaje sú presné a pravdivé a sú poskytované dobrovoľne.

Pri stornovaní školenia najmenej 15 pracovných dní pred konaním akcie Vám ponúkneme náhradné školenie v ďalšom termíne.

Môžete si tiež vybrať iný typ školenia v rovnakej cene, než na ktoré ste sa prihlásili. Pri stornovaní školenia v termíne kratšom ako 15 pracovných dní alebo ak sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnený 100% storno poplatok bez náhrady.