ÚvodSix Sigma - Green, Black Belt, DFSS → Školenie LSS Green Belt

Školenie LSS Green Belt

Najoceňovanejšie školenie roku 2016. Certifikované školenie poskytuje ucelenú znalosť metodiky Lean a Six Sigma na zlepšovanie procesov.

Návratnosť investície už s prvým projektom, teda po 3-6 mesiacoch.

 • V průběhu spolupráce se společností ICG jsme oceňovali vysoký standard realizovaného školení, zejména kvalitu poskytovaných služeb, školících podkladů, moderace a profesionalitu lektorů. Dále pak také flexibilitu při dojednávání termínů jednotlivých školení. Firmu ICG můžeme vřele doporučit.
  — Petr Zebisch (Jednatel společnosti )
  ZF Electronics
 • Absolvované školení Green Belt u společnosti ICG hodnotím jako velmi přínosné. Jeho přednost oproti jiným školením spočívá především v osobní zkušenosti lektora s vedením Lean Six sigma projektů v praxi a v zarámování problematiky do postupných kroků konkrétního procesu.
  — Marek Hlavajčík (Project Manager)
  Raiffeisenbank
 • Školení Lean Six Sigma Green Belt předčilo má očekáváním a bylo pro mne osobně velmi přínosné. Trenéři společnosti ICG dokáží odlehčenou formou a na konkrétních příkladech skvěle vysvětlit danou tématiku a ukázat jak jednotlivé nástroje uplatnit v praxi. Velmi mne potěšila i možnost upravit školení na míru cílovému účastníkovi školení.
  — Lukáš Uhrin (Manager - E2E process development)
  Telefonica
Celkové hodnotenie školena
9.3 93%

Hodnotilo 121 účastníkov

Školenie Green Belt poskytuje ucelenú znalosť metodiky Lean a Six Sigma pre zlepšovanie procesov. Poslucháči sú po absolvovaní školenia schopní vyhľadať príležitosti pre zlepšenie a následne riadiť stredne veľké procesné projekty.

Školenie predstaví budúcemu Green Beltovi všetky fázy cyklu DMAIC (štruktúrovaný postup vedenia projektov) so zameraním na praktické precvičenie kľúčových nástrojov v každej z týchto fáz. Simulačná hra, prípadové štúdie, analýzy a praktické cvičenia garantujú pochopenie jednotlivých nástrojov aj ich následné využitie.

Školenie je ukončené prípravou na certifikáciu a udelením diplomu Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, ktorý patrí k medzinárodne uznávaným certifikáciám.

Agenda školenia Green Belt

Detailný rozpis nájdete v produktovom liste (pdf leták) nižšie.

Naučíte sa:

 • Riadiť stredne veľký procesný projekt Lean Six Sigma
 • Definovať rozsah projektu a mapovať procesy
 • Merať výkonnosť procesu
 • Analyzovať proces za pomoci datovej, grafickej a procesnej analýzy
 • Realizovať analýzy pomocou štatistických softvérov
 • Hľadať riešenia a vyhodnotiť najlepší variant
 • Nastaviť meranie procesov

Prečo školenie od nás?

 • Metodika založená na praktických príkladoch od 30 konzultantov z celej Európy.
 • Skúsení školitelia, realizovali viac ako 60 LSS školení za posledných 12 mesiacov.
 • Prepojenie prístupov LEAN, Six Sigma a riadenie zmien (change managementu).
 • Garancia kvality všetkých našich školení.
 • Medzinárodná Lean Six Sigma certifikácia súčasťou školenia.
 • Profesionálne celofarebné školiace materiály s prípadovými štúdiami.
 • Viac ako 100 pozitívnych hodnotiacich referencií.

Kurz ponúkame pre jednotlivcov alebo pre skupinu zamestnancov jednej firmy.

Termíny školení

Bratislava, Počet dní: 6

 • 25. - 27. 09. 2017
 • 11. - 13. 10. 2017
Rezervovať

Cena: 900 EUR + DPH / osobu

V cene: 6 dní školenia (rozdelené na 2 moduly po 3 dňoch), školiace materiály, prípadové štúdie, projektové šablóny, podpora na projekte, certifikačný test, občerstvenie počas celej doby kurzu a garancia kvality - vrátíme Vám 25% ceny naspäť, pokiaľ nebudete so školením spokojní.

Certifikácia

Po absolvovaní školenia Lean Six Sigma Green Belt a úspešnom zložení záverečného testu (80%, test sa skladá zo 40 otázok) dostanete od nás osvedčenie o úspešnom absolvovaní kurzu Green Belt.

Absolvent môže pokračovať v certifikácii „Certified Lean Six Sigma Green Belt“, pre ktorú je nutné realizovať 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Konkrétne sa jedná o praktické vyskúšanie vybraných nástrojov. Ako súčasť kurzu účastník obdrží profesionálne projektové šablóny, ktoré výrazne zjednodušujú prácu na projekte. Navyše v cene je už naša podpora kurzu.

Certifikačný proces je zahrnutý do ceny kurzu! ICG Slovakia ponúka možnosť bezplatných konzultácií počas projektu s cieľom zvládnuť úspešne certifikáciu.

Cena: V prípade záujmu o skupinové školenie pre firmy nás prosím kontaktujte.

Email: office@integratedconsulting.sk

 
animated loader

Záväzná prihláška

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Pri stornovaní školenia najmenej 15 pracovných dní pred konaním akcie Vám ponúkneme náhradné školenie v ďalšom termíne.

Môžete si tiež vybrať iný typ školenia v rovnakej cene, než na ktoré ste sa prihlásili. Pri stornovaní školenia v termíne kratšom ako 15 pracovných dní alebo ak sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnený 100% storno poplatok bez náhrady.