Úvod → Software

Software

ICG Slovakia je autorizovaný distribútor podporných softvérov pre rozvoj procesného riadenia a zlepšovanie procesov metodikou Lean Six Sigma. V rámci komplexnej zákazníckej podpory Vám vybraný softvér radi predstavíme, pomôžeme s jeho zakúpením a inštaláciou. Ponúkame tiež zaškolenie a tréningové programy s precvičením praktických príkladov. 

Minitab 17

Štatistický softvér Minitab 17 poskytuje štatistické nástroje, ktoré potrebujete k analýze dát a pre následné rozhodovanie. Jeho výkon a jednoduchosť používania z neho spravili vedúci softvér na svete v oblasti zvyšovania kvality procesov.

Viac informácií »  

Sigma XL

Jednoduchý štatistický softvér pre dátové analýzy, slúži ako podpora riadenia procesne-zlepšovacích projektov. Sigma XL funguje v prostredí MS Excel (typu plug-in) a výrazne rozširuje jeho možnosti o pokročilé štatistické a grafické funkcie. 

Viac informácií »  
 

Process Dashboard

Aplikácia "Process Dashboard" poskytuje prehľad o vývoji vo výkonnosti vybraných metrík v čase. S týmto softvérom môžete jednoduchou a zrozumiteľnou formou pripraviť a monitorovať plnenie jednotlivých procesných metrík. Tento softvér je doplnok MS Excel bez nutnosti inštalácie do vašich systémov.

Viac informácií »  

Quality Companion 3

Quality Companion poskytuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na organizáciu a riadenie celého projektu a vedie Vás každým jeho krokom. Vstavaný modul Roadmaps™ (plány postupov) Vám umožní rýchlo načrtnúť postupy a vkladať dáta do jednej aplikácie.

Viac informácií »  
 

Qeystone

Qeystone je nástroj pre riadenie projektového portfólia. Je navrhnutý pre riadenie Vašich podnikových Lean Six Sigma iniciatív od ich začiatku až po reporting kľúčových metrík a finančných ukazovateľov pre každý LSS projekt.

Viac informácií »  
 
animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Kalendár školení

Kontakty

ICG Slovakia s. r. o.
HUB Bratislava
Černyševského 10
Bratislava - Petržalka
851 01 
Telefón:
+421 902 453 437
Email:
office(at)integratedconsulting.sk