ÚvodRiadenie zmien → Školenie Projektového riadenia

Školenie Projektového riadenia

Projektové riadenie - nástroje a techniky

Školenie prechádza všetkými základnými fázami každého projektu a učí účastníkov kľúčové techniky nevyhnutné pre správne projektové vedenie. Spoznajte osvedčené nástroje projektového riadenia a vyskúšajte si ich na praktických príkladoch.

Viac informácií »  

Myslenie projektového manažéra

Riadenie projektu je hlavne o vedení projektového tímu, jeho jednotlivých členov, o ich motivácii robiť “niečo” navyše. Školenie sme vyvinuli na základe skúseností získaných pri dlouhoročnej práci na našich vlastných projektoch a v spolupráci s úspešnými projektovými manažérmi.

Viac informácií »  
 

Nastavovanie a vyhodnocovanie cieľov

Toto jednodenné školenie – workshop – otvára dvere do sveta „tvrdých“ cieľov a merateľných ukazovateľov na jednej strane a sveta „mäkkých“ zručností poskytovania takej spätnej väzby, ktorá posunie váš tím a jeho jednotlivých členov. … Viac informácií »  

Finančné riadenie projektu

Financie sú základným prvkom akéhokoľvek podnikania a bez akýchkoľvek vedomostí je veľmi ťažké robiť akékoľvek strategické rozhodnutia. Tento jednodenný seminár vás naučí vytvoriť si vlastný projektový plán, určiť peňažný tok a kvantifikovať hodnotu projektu.… Viac informácií »  
 
 
animated loader

Mám záujem o viac informácií

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné