Kariéra

HR předelávka

Kariéra

Radi by ste se zapojili do nášho tímu? Stále hľadáme nových konzultantov v oblasti procesného zlepšovania, inovácií či riadenia zmien. Hľadáme spolupracovníkov s jedinečnými osobnými, profesnými alebo sektorovými schopnosľami. Ak nám chcete ponúknuť niečo jedinečné a pokiaľ sú Vám naše hodnoty blízke, radi by sme o Vás vedeli. Prosím, pošlite nám svoj životopis e-mailom na: office@integratedconsulting.sk

Práca pre Integrated Consulting Group

Naši konzultanti sú pre nás hlavný zdroj úspechu a dlhodobého rastu spoločnosti. Našim klientom sa snažíme poskytovať prvotriedny servis, čo kladie veľké nároky aj na našich konzultantov. Náš poradenský prístup kombinuje jednak technické znalosti, ale aj empatiu, komunikáciu a načúvanie kolegom i zákazníkom. Preto očakávame, že naši konzultanti budú mať excelentný prístup v oboch týchto disciplínach. Hoci často pracujeme individuálne, sme stále tím – zdieľame spoločnú víziu, hodnoty a štýl práce.

Čo je pre nás dôležité?

Pri výbere vždy kladieme veľký dôraz na samotný prístup k poradenstvu, skúsenosti a technické a procesné know-how. Predovšetkým je pre nás dôležité, aby sme vytvorili jednotný tím a fungovali spoločne na dlhodobej báze. Aby sme boli úspešní, musíme sa neustále vzdelávať a rozvíjať, na to u nás v ICG Slovakia kladieme veľký dôraz.

Hľadáme konzultantov napr. v oblastiach:

  • Školiteľ Lean pre výrobné podniky
  • Six Sigma expert
  • Inovátor
  • Kouč a konzultant pre „Leadership and Organizational Development“

Pošlite nám svoju prihlášku!