bg-icg

Kto je ICG?

ICG je európska konzultačná spoločnosť so stredoeurópskymi a škandinávskymi koreňmi.  Spolu s vedúcimi pracovníkmi a zamestnancami rozvíjame udržateľné procesy zmeny.

Naši klienti sú firmy orientované na budúcnosť a verejné organizácie, ktoré chcú niečím pohnúť. Sme skúsení experti na zmeny, ktorí sú plne oddaní vaším zadaniam – za pomoci odborných znalostí, emócií a bez akýchkoľvek hrozieb.

100+ Konzultantov

Spájame najmodernejšie odborné znalosti a systémové sociálne kompetencie.

Náš tím

10 Európskych krajín

Vedieme spoločný prístup s miestnym porozumením a spoločným európskym prístupom.

Európske pobočky

40 Rokov skúsenosti

Máme dlhoročné praktické skúsenosti a pracujeme s inovatívnymi metódami orientovanými na budúcnosť.

Prehľad referencií

Jedinečný obchodný model

Pre nás, naše meno ICG Integrated Consulting Group znamená viesť špeciálny, integrovaný obchodný model. Viac ako 30 skúsených konzultantov je akcionármi celoeurópskej skupiny ICG. Akcionári obchodných jednotiek majú podnikateľskú autonómiu a sú prepojení spoločnými hodnotami, holokratickými pravidlami, spoločnými pracovnými projektami aj profesionálnymi vzdelávacími a rozvojovými procesmi.

Našou víziou je vytvoriť európsku konzultačnú skupinu zameranú na zmenu, založenú na našom jedinečnom obchodnom modeli, ktorý slúži ako alternatíva k veľkým konzultantom pre regionálne a globálne organizácie: “S vysokým vplyvom a vyššou hodnotou za peniaze”. Okrem toho sa ICG snaží byť vzorom pre udržateľné, agilné a vnímavé spoločnosti.

Naša cesta za úspechom

1983

Start-up v Grazi

Založenie start-upu Infory univerzitními asistenty Manfredom Höflerom a Norbertom Herbstom so zameraním na organizačný rozvoj a IT organizácie.

1984

Fínski odborníci na poradenstvo

Innotiimi bolo založené vo Fínsku Karinom Helinom a Artonom Helinom, so zameraním na inováciu a tímový rozvoj.

1990

Úspech v Rakúsku a Fínsku

Infora Austria rastie: 18 zamestnancov sa venuje vzrušujúcim projektom. V rovnakej dobe sa Innotimi Finland stáva známym pre nové inovatívne metódy.

2001

Z Rakúska do Maďarska

ICG Maďarsko bolo založené spolu so Szoltom Szabo-Jilekom a Zoltanom Martonom. Maďarská spoločnosť rýchlo rastie na 10 konzultantov a zameriava sa na Lean a rozvoj organizácie.

2003

Na nemecký trh

Prvé projekty vedú k založeniu malej skupiny konzultantov v Nemecku. Skúsení konzultanti pridávajú svoje kompetencie do ICG.

2005

Expanzia v Európe

Noví partneri z Maďarska, Rumunska a Bulharska otvárajú trh v juhovýchodnej Európe, kde sa poradenstvo pre zmeny zatiaľ veľmi nepoužíva.

2010

Infora sa stáva ICG

Náš rast má za následok nový obchodný model a novú značku: ICG Integrated Consulting Group. Spolu so Stefanom Poschom bola založená ICG Innovation, čo vytvorilo nové profesionálne prepojenie s Innotimi.

2012

Start-up v Prahe

Český Lean Six Sigma experti Milan Gazdík a Libor Čadek, spájajú svoj start-up Capability s ICG a kombinujú svoje know-how s s odbornosťou v riadenia zmien.

2013

Inovácia zo severu

Spriatelený tím Innotimi s viac ako 25. konzultantami sa spája s ICG. Konsolidácia posilňuje znalosti skupiny o inováciách, riadení zmien a škandinávskom štýle vedenia.

2016

ICG sa rozširuje na Slovensko

Rozširujeme služby na Slovensko - v Bratislave vzniká pobočka ICG Slovakia. Tím dopľňajú miestni odborníci.

2017

Nové globálne partnerstvá

Schaffer Consulting z USA, Innova z Číny a Rijnconsult z Holandska sú spoločnosti, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. V roku 2017 sa partnerstvá posilňujú aby bolo možné z jedného zdroja poskytovať vysoko profesionálne konzultačné služby pre globálnych hráčov.

2018

ICG posilňuje digitalizáciu

Rakúska spoločnosť Dignit zameriavajúce sa na digitalizáciu sa stáva partnerom ICG. Dvaja skúsení konzultanti Richard Hübner a Markus Heingärtner sú svojimi odbornými znalosťami obohacujú všetky služby ICG týkajúce sa digitálnej transformácie.

2020

JOINT VENTURE V HOLANDSKU

Po mnohých rokoch úzkej spolupráce so spoločnosťou Rijnconsult vzniká spoločný podnik ICG Rijnconsult.

Poďme pokračovať v našom príbehu spolu!