ÚvodSix Sigma - Green, Black Belt, DFSS → Školenie LSS Yellow Belt

Školenie LSS Yellow Belt

Školenie pre všetkých, ktorí chcú svoju prácu robiť efektívnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie. Zoznámite sa s metodikou Lean a Six Sigma.

 • Môžem povedať, že školenie splnilo moje očakávania. Lektor bol dobre pripravený a tréning šiel profesionálne. Obe učebné miestnosti a pripravené materiály majú primeranú úroveň. V súčasnosti zvažujeme využívanie služieb ICG. Zorganizovať podobné školenia pre väčšiu skupinu zamestnancov našej spoločnosti.
  — Lukáš Vlašaný (Generální ředitel)
  ZVVZ
 • Školenie Lean Six Sigma Yellow Belt bolo prínosnejšie, než som čakala, predovšetkým zásluhou vynikajúceho lektora, ktorý dokázal aj úplnému laikovi túto téma podať zrozumiteľne a zábavnou formou. Dúfam, že sa u vás zúčastním aj nadväzujúcich školeniach.
  — Hana Staňková (Technik BOZP)
  Fritzmeier
 • Prístup školiteľa bol tiež veľmi svedomitý. Školiace materiály úzko nadväzovali na celé školenie. Praktická časť bola zábavná a poučná a umožnila účastníkom v praxi otestovať naučené vedomosti. Tento kurz môžem vrelo odporučiť každému, ako vstup do problematiky Lean Six Sigma
  — Tomáš Kužel (Transition Manager)
  Mann+Hummel
Celkové hodnotenie školena
8.8 88%

Hodnotilo 67 účastníkov

Ideálny vstup do sveta procesného zlepšovania, zvyšovania kvality produktov a služieb pomocou prístupu Lean a Six Sigma. Školenie predstavuje sadu nástrojov a techník pre riešenie (nielen) procesných problémov s cieľom pracovať jednoduchšie, kvalitnejšie a vždy ku spokojnosti zákazníkov.

Pro koho je školenie určené? Pre každého! Toto základné školenie je určené pre špecialistov, administratívnych pracovníkov, manažérov… skrátka všetkých, ktorí chcú svoju prácu robiť efektívnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie.

Naučíte sa:

 • Pochopiť dôležitosť procesného zlepšovania v každej firme.
 • Správne využívať vybrané nástroje na riešenie problémov.
 • Zlepšovať svoju prácu.
 • Spoznať prístupy Lean a Six Sigma.
 • Zoznámiť sa s metodikou DMAIC (postup ako viesť projekty).
 • Podporovať procesne zlepšovacie projekty.
 • Definovať príležitosť (plytvanie) v každodennej práci.

Kurz ponúkame pre jednotlivcov alebo pre skupinu zamestnancov jednej firmy.

Termíny školení

Bratislava, Počet dní: 1

 • 29. 01. 2019
Rezervovať

Bratislava, Počet dní: 1

 • 27. 05. 2019
Rezervovať

Bratislava, Počet dní: 1

 • 09. 09. 2019
Rezervovať

Bratislava, Počet dní: 1

 • 16. 12. 2019
Rezervovať

Cena: 140 EUR + DPH / osobu

Po skončení účastník získa potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu.

V cene kurzu:  1 deň školenia, školiace materiály, diplom Yellow Belt, občerstvenie a garancia kvality – vrátime Vám 25% ceny späť, ak nebudete so školením spokojný.

Cena: V prípade záujmu o skupinové školenie pre firmy nás prosím kontaktujte.

Email: office@integratedconsulting.sk

 
animated loader

Záväzná prihláška

 

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné

Vyplnením tohto formulára udeľujem týmto spoločnosti ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o., so sídlom Černyševského 10, súhlas so spracovaním mojich osobných údajov, ktorými sú meno a priezvisko, korešpondenčná adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pre účely:

Doba spracovania osobných údajov je dva roky od udelenia súhlasu. Subjekt údajov prehlasuje, že bol Správcom riadne poučený o spracovaní a ochrane osobných údajov a že uvedené osobné údaje sú presné a pravdivé a sú poskytované dobrovoľne.

Pri stornovaní školenia najmenej 15 pracovných dní pred konaním akcie Vám ponúkneme náhradné školenie v ďalšom termíne.

Môžete si tiež vybrať iný typ školenia v rovnakej cene, než na ktoré ste sa prihlásili. Pri stornovaní školenia v termíne kratšom ako 15 pracovných dní alebo ak sa školenia vôbec nezúčastníte, bude uplatnený 100% storno poplatok bez náhrady.