meetings_service_grossgruppen_mobilisieren_header

Workshop pre vedúcich zmien – Change Management Best Practice Group

Riadite zmeny, zavádzate nové procesy, či implementujete nové IT nástroje alebo prechádzate organizačnými zmenami?

Na základe spätnej väzby od našich klientov z našich školení, workshopov, projektov zmien a transformácií otvárame pravidelné stretnutia pre lídrov zmien, projektových manažérov, aby si mali možnosť vymeniť skúsenosti s inými praktizujúcimi na tému Riadenie zmien – Change Management.

Change Management  – Riadenie zmien sa stále viac etabluje ako samostatná disciplína a mnohé firmy si uvedomujú, že riadiť zmeny nie je len o projektových plánoch a nástrojoch, ale treba sa venovať aj ľudskej stránke zmien, pripraviť komunikáciu a riešiť angažovanosť zamestnancov v zmenách.

Cieľom stretnutí Change Management Best Practice Group je dať do kopy ľudí, ktorí vo firmách zmeny robia, aby si mohli vymeniť skúsenosti, získať spätnú väzbu, či radu pre svoj projekt a vzájomne sa podporovať, rozvíjať sa. Veríme, že neformálne stretnutia dajú možnosť aj na networking a vytváranie nových partnerstiev.

Pravidelné workshopy budú prebiehať vo forme riadenej diskusie vždy na vopred danú tému v malých skupinách okolo 10-15 účastníkov.

O čom sa budeme rozprávať

V tomto roku sme pripravili  pre Vás tieto témy a termíny:

Leták so základnými informáciami si môžete stiahnuť nižšie.

Ako sa prihlásiť

Stretnutia sú bezplatné a budú sa konať v Bratislave v HUB Bratislava na Černyševského 10 v Petržalke. Ak máte záujem zúčastniť sa stretnutí, stačí sa prihlásiť na mail: office@integratedconsulting.sk uviesť svoje meno, mail a telefonický kontakt na Vás.

Workshop bude viesť naša skúsená konzultantka na riadenie zmien a zlepšovanie procesov Diana Rusnáková.

Leták so základnými informáciami

Change Management Best Practice Group

Stiahnuť