bg-minitab

Minitab

Popredný štatistický software pre zvyšovanie kvality a vzdelávanie štatistiky po celom svete.

Štatistický softvér Minitab poskytuje pokročilé štatistické a grafické nástroje, ktoré v spojení s dátami umožňuje účinné a presné rozhodovanie. Jeho jednoduchosť a intuitívnosť z neho robí vedúci softvér v oblasti zvyšovania kvality procesov. Užite si nové úrovne produktivity a spolupráce, či už pristupujete k Minitab na ploche Vášho počítača alebo v kdekoľvek v cloude.

Kľúčové vlastnosti

intuitive-menu

Minitab kdekoľvek

Novinka! Používajte Minitab kdekoľvek novo aj ako cloud verziu (web) s automatickým ukladaním dát na Google Drive, MS One Drive alebo tradične do počítača.
Viac o cloudu tu.

clear-charts

Prehľadné grafy

Rýchle preskúmanie výsledkov analýzy pomocou prehľadných a informatívnych grafov s automatickou aktualizáciou prepísaných dát. Už nemusíte nič ručne hľadať a synchronizovať.

import-export

Import a export

Jednoduchý a rýchly import dát z MS Excel a ich spracovanie priamo v Minitab. Exportujte svoje dáta alebo grafy do PowerPoint a prezentujte výsledky analýz vo Vašej spoločnosti.

assistant

Interaktívny asistent

Pomocník, ktorý Vás triviálne prevedie analýzami. Vyberte si správny graf alebo štatistický nástroj, aby ste zaistili vhodnú aplikáciu.

 

Minitabe Assistant

POMOCNÍK K SPRÁVNEJ INTERPRETÁCII VÝSLEDKOV

Analýza dát môže predstavovať určité riziko, ak nie ste odborník na štatistiku. Niekedy sa stane Vašou najväčšou výzvou vedieť, kde začať alebo či ste použili správny graf, vybrali štatistický test či interpretovali dáta správne. Asistent v Minitabu odstráni akékoľvek pochybnosti tým, že pomáha určiť správne štatistické nástroje analýzy, ktoré použijete. Potom, ako si vyberiete správny nástroj, asistent sám identifikuje a stráži všetky kroky, ktoré by ste mali vykonať, aby bolo zaistené, že výsledky analýzy budú presné a dôveryhodné.

 

Vyberte si z licencií

Minitab licencia + školenie

Zúčastnite sa niektorého z našich školení a získajte k nemu polročnú / ročnú plnú licenciu za veľmi výhodnú cenu. Minitab si môžete otestovať, pokryť potreby školenia alebo analýzy v aktuálnom projekte. Po uplynutí doby platnosti licencie sa rozhodnite pre predĺženie za štandardných podmienok. Vyberte si školenie z nášho portfólia, odporúčame kombinovať napr. S Analytické metódy v Minitab alebo Lean Six Sigma školeniami.

Minitab licencia

Plne funkčná licencia formou ročného predplatného (trvalá a Multiuser verzia už sa nedá zakúpiť). Licencia je spojená s konkrétnym počítačom a obsahuje v sebe desktop a novo aj cloud (web) verzii. Možno ju zakúpiť v ľubovoľnom počte buď na 1 rok alebo 3 roky. Upgrady na vyššie verzie sú automaticky zahrnuté v cene licencie. Technická podpora je počas platnosti predplatného zdarma.

Akademická licencia

Pracujete v akademickej oblasti a potrebujete využívať Minitab pre výukové alebo výskumné účely? Minitab ponúka pre školstvo cenové zvýhodnenie a špecifické možnosti licencovania oproti komerčnej sfére. Ozvite sa nám a my vám pripravíme zodpovedajúcu cenovú ponuku.

Prečo Minitab od ICG?

 

Chcete si Minitab najprv vyskúšať?

Vyskúšajte si 30-dňovú plnú verziu úplne zadarmo so všetkými nástrojmi.

 

Nezáväzný dopyt licencií Minitab

 

    Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

    Vyplnením tohto formulára udeľujem spoločnosti ICG Integrated Consulting Group Slovakia s. r. o., so sídlom Černyševského 10, súhlas so spracovaním mojich osobných údajov, ktorými sú meno a priezvisko, emailová adresa a telefonický kontakt a to pre účely spracovania žiadosti aj následnej komunikácie.

    Mám záujem o zasielanie následnej komunikácie o pripravovaných školeniach, akciách spoločnosti a zvýhodnených ponukách.

    Ďalšie podrobnosti o pravidlách ochrany osobných informácii nájdete tu.